INDYWIDUALNE WSPARCIE CERTYFIKOWANEGO DORADCY V-STEAMINGU

Każda kobieta jest inna, a symptomy, które obserwuje, są unikatowe dla jej ciała i aktualnej sytuacji zdrowotnej. W planowaniu V-steamingu szczególnie istotny jest aspekt właśnie tej „aktualnej sytuacji zdrowotnej”. Zdrowie i samopoczucie nie jest linearne – miewamy okresy, gdy nic szczególnego się nie dzieje, ale również takie, kiedy pojawiają się różne niepokojące sygnały świadczące o tym, że „coś” zaczyna się dziać i warto się temu dokładnie przyjrzeć.

Aby mieć pełny obraz swojej sytuacji i dobrać odpowiedni plan terapeutyczny, warto umówić się na Konsultację 1:1 z certyfikowanym doradcą V-steamingu.

Konsultację zaczynam od pogłębionego wywiadu. Pytania koncentrują się wokół długości cyklu oraz przebiegu samej miesiączki (omawiamy długość cyklu, kolor krwi miesięcznej, obecność skrzepów, dolegliwości ze spektrum PMS, to w jaki sposób kobieta dba o siebie podczas jej trwania), dopytuję również o inne, bardzo istotne obserwacje z pozostałych dni cyklu – objawy infekcji, występowania mięśniaków i cyst, historię hospitalizacji, itd . Uzyskane odpowiedzi analizuję, dzielę się swoimi wglądami z Klientką by w kolejnej rozmowie wspólnie zadecydować co jest dla Klientki priorytetem i którymi obszarami w pierwszej kolejności warto by było się zaopiekować. Finalnie przygotowuję spersonalizowany plan yoni steamingu i rekomenduję zioła, jakie w danej sytuacji mogą okazać najwięcej wsparcia.

KONSULTACJA

  • zawiera analizę Twojego cyklu opracowaną na podstawie pogłębionego wywiadu 
  • rekomendację ziół, które w Twojej sytuacji mogą okazać najwięcej wsparcia
  • spersonalizowany plan V-steamingu opracowany w oparciu o predyspozycje oraz aktualne potrzeby Twojego ciała
  • 2-miesięczne wsparcie mailowe w sprawach związanych z przeprowadzoną konsultacją i przesłanym planem V-steamingu.

DODATKOWE WSKAZÓWKI

Po dokładnej analizie Twojego cyklu podpowiem Ci:

  • ile powinna trwać pojedyncza sesja yoni steamingu i jak się do niej przygotować
  • jakie zioła w Twojej sytuacji mogą okazać najwięcej wsparcia
  • ile razy i w których strategicznych dniach cyklu V-steaming będzie najbardziej optymalny dla potrzeb z którymi się zgłaszasz
  • jakie inne zabiegi poza steamingiem mogą wesprzeć Twój powrót do zdrowia (w niktórych przypadkach uzasadniona i wskazana może być modyfikacja diety).

Jak dokładnie przebiega Konsultacja Online przeczytasz w artykułe: “Na czym polega Konsultacja 1:1 z Doradcą V-steamingu”.