Płatności

Płatności można dokonać bezpośrednio na nasze konto firmowe lub korzystając z płatności online, które obsługuje PayPro S.A (Przelewy24) umożliwiając płatności kartami płatniczymi oraz szybkim przelewem bankowym. 

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie (w przypadku wyboru płatności bezpośrednio na konto bankowe) lub po uzyskaniu pozytywnej autoryzacji płatności (w przypadku płatności obsługowanych przez Przelewy24).

 

Dostawa

Dostawa kurierem DPD na terenie Polski jest darmowa przy zamówieniach na kwotę powyżej 400 zł.

Dostawę zamówień poniżej 400 zł realizujemy za pośrednicwem DPD w cenie 10 zł.

Koszt wysyłki zagranicznej uzależniony jest od kraju oraz wielkości przesyłki – dokładną informację na temat kosztów wysyłki możesz uzyskać pisząc do nas wiadomość.

Czas dostawy zamówienia zależy między innymi od wybranej formy dostawy, ale nie powinien wynieść więcej niż 2 dni robocze

Zwroty

Zwrotu zakupionych u nas produktów możesz dokonać w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W przypadku Yoni Sauny i Yoni Krzesełek oraz wszystkich mieszanek Ziół Yoni RITUALS, nie ma możliwości zwrotu produktu noszącego ślady użytkowania. Nie musisz podawać powodu zwrotu, ale będziemy wdzięczni za taką informację – Twoja opinia jest dla nas ważna. Formularz zwrotu znajduje się tutaj.

Formularz należy przesłać do nas drogą mailową na adres: pytania@yonirituals.pl, zawierając w tytule wiadomości hasło ‘Zwrot’ oraz numer Twojego zamówienia. 

Zwrotu dokonujesz na własny koszt. Koszt zakupionych produktów zwrócimy Ci maksymalnie w ciągu 7 dni od otrzymania od Ciebie informacji o zwrocie. W przypadku rezygnacji z zakupu przed wysłaniem towaru zwrot środków realizujemy w ciągu 24 godzin. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie