Udało się!

dołączyłaś do kręgu kobiet #yonirituals

Od teraz będziesz otrzymywać ode mnie Listy Mocy wypełnione wskazówkami jak zadbać o swoje kobiece zdrowie w sposób holistyczny i zgodny z naturą.

Jesteś gotowa wyruszyć w podróż z Moon Mandalą? Pobierz obiecany prezent!

Jak korzystać z Moon Mandali?

Mandala podzielona jest na 29 dni – tyle ile trwa pełny miesiąc księżycowy od nowiu do nowiu. 

Nad każdym dniem umieszczony jest Księżyc. „Biały” Księżyc (pusty w środku, obrysowany czarną obwódką) symbolizuje nów, „czarny” Księżyc (wypełniony w środku) symbolizuje pełnię. Księżyc przybiera od nowiu do pełni a następnie ubywa od pełni do kolejnego nowiu. Wypełniając mandalę będziesz się przesuwać po okręgu zgodnie z kierunkiem wskazówki zegara.

Każdy z mandalowych dni podzielony jest na mniejsze przestrzenie: „psyche”, „ciało”, „datę”, „dzień cyklu”. Możesz wykorzystywać je według wskazówek lub według własnego klucza.

Zacznij wypełniać Moon Mandalę pierwszego dnia Twojego cyklu (w pierwszy dzień miesiączki). Sprawdź w którym dniu lunarnym aktualnie znajduje się księżyc (jak to sprawdzić? zerknij na Mandalowe wskazówki poniżej), wybierz odpowiedni księżyc i oznacz cyferką „1” przestrzeń „dzień cyklu”, która znajduje się w centrum Mandali. Dla ułatwienia oznacz kolejne dni cyklu cyframi „2”, „3”, „4” … Np jeśli zaczęłaś miesiączkować 14 lutego odszukaj 4 dzień księżycowy (4 dzień po nowiu) i tu rozpocznij wypełnianie Mandali. 

Nad „dniami cyklu” znajduje się przestrzeń dla oznaczenia „daty”, a powyżej „ciało” i „psyche”. W przestrzeni „ciało” możesz zapisywać spostrzeżenia dotyczące Twojego fizycznego samopoczucia, a w „psyche” stan umysłu, towarzyszące Ci w danym dniu emocje, marzenia lub sny.

Mandalowe wskazówki

Prowadzenie Mandali jest bardzo intuicyjne i łatwo wchodzi w pozytywny nawyk.

Możesz totalnie puścić wodze fantazji i bawić się podczas jej wypełniania. Przydadzą się kolorowe flamastry, kredki lub farbki, do wydruku mandali możesz użyć zwykłego papieru jak i akwarelowego bloku lub barwnego bristolu.

Jeśli na początku określenie dni lunarnych może Ci się wydawać trudne – skorzystaj z kalendarza Moon Rituals (do pobrania tutaj) lub aplikacji („The Moon”, „Moon”, „My Moontime”).

Po mniej więcej 3 miesiącach prowadzenia Moon Mandali możesz zacząć zauważać swój powtarzający się osobisty wzór. Mając tą świadomość możesz wykorzystywać te informacje planując kolejne dni i miesiące w kalendarzu.

Prowadź Moon Mandalę kiedy czujesz taką potrzebę – nie musisz tego robić co miesiąc przez cały rok. Podróżując wgłąb siebie ufaj swojej intuicji – jeśli czujesz, że potrzebujesz odpocząć – zrób sobie przerwę w prowadzeniu Moon Mandali. Możesz też uzupełniać zapiski co kilka dni lub tylko w „przełomowych” momentach kiedy wyraźnie czujesz wewnętrzne zmiany. To Twoja osobista Księżycowa Mapa, Ty decydujesz co jest dla Ciebie ważne <3

Życzę Ci fascynującej podróży i pięknych odkryć!

Yoni RITUALS

jak mogę ci pomóc?

Yoni Steaming Plan Terapeutyczny
Yoni steaming w Podróży

do zobaczenia