Yoni Steaming krzesełko

TORBA NA YONI KRZESEŁKO

Czujesz, że yoni steaming bardzo Ci służy i nie chciałabyś rezygnować z regularnego parowania w czasie podróży lub wakacji 

A może jesteś yoni terapeutką, położną lub doulą, która wspiera kobiety w różnych regionach miasta i po prostu potrzebujesz Yoni Krzesełko wszędzie tam gdzie pracujesz?

Zaprojektowałam dla Ciebie Nimfę Podróżniczkę – przepiękną torbę o klasycznym kroju shopperki służącą do wygodnego przewożenia Yoni Krzesełka i ziół.

NIMFA PODRÓŻNICZKA

We wnętrzu Nimfy znajdziesz dedykowane kieszenie na blat krzesełka, 4 nogi oraz pojemną kieszeń, do której możesz zapakować zioła, notatnik oraz inne potrzebne rzeczy.

Nimfa uszyta jest z wodoodpornego weluru, a wewnętrzne kieszenie z wytrzymałej, również wodoodpornej podszewki. Torba zapinana jest na dyskretnie ukryty pod podszewką magnes.

Dla Twojej wygody Nimfa ma dwa rodzaje rączek – krótsze, klasyczne do trzymania torby w ręku oraz pojedynczy, regulowany pasek, który można dopiąć do torby za pomocą karabińczyka. Nimfę możesz więc nosić na wiele sposobów – w ręku, na ramieniu lub przerzuconą przez głowę na przeciwległe ramię.

KRZESEŁKO LUB … LAPTOP

Uniwersalny krój shopperki daje naszej Podróżniczce totalną wolność i niezależność. Jej oczywistym przeznaczeniem jest przewożenie Yoni Krzesełka, ale zdradzę Ci w sekrecie, że mi osobiście trudno rozstać się z Nimfą i używam jej namiętnie każdego dnia. Nie wyobrażam też sobie noszenia laptopa w jakiejkolwiek innej torbie.