DOMOWE YONI SPA

Yoni Sauna i Yoni Krzesełko są klasycznym wyposażeniem niezwykle popularnych w Korei i USA Yoni SPA. Na szczęście nie musisz lecieć na drugą stronę kuli ziemskiej by wygodnie praktykować yoni steaming. Mając Yoni Saunę lub Yoni Krzesełko możesz zaaranżować przytulny i piękny kącik Yoni SPA we własnym mieszkaniu. 

Czy warto inwestować w Yoni Saunę lub Krzesełko?

Yoni steaming przynosi najlepsze efekty prozdrowotne jeśli praktykowany jest regularnie. W zależności od intecji V-steamingu ilość sesji yoni steamingu w miesiącu może wahać się od kilku do kilkunastu razy w miesiącu. Mogą również zdarzyć się okresy kiedy ze względów terapeutycznych będziesz parowała codziennie.  Choć yoni steaming można przeprowadzić kucając nad garnkiem z naparem, nie da się ukryć że najwygodniej jest parować siedząc na Yoni Saunie lub Yoni Krzesełku.

YONI SAUNA

Yoni Sauna to drewniany kubik, na którym siada się podczas sesji V-steamingu. W jego wnętrzu umieszcza się garnek, w którym uprzednio przygotowany został ziołowy napar.

Yoni Sauna, została zaprojektowane w taki sposób by całe ciepło i para kierowały się ku górze, ku yoni (jest w całości zabudowana i dłużej utrzymuje ciepło).

Yoni Steaming krzesełko

YONI KRZESEŁKO

Yoni Krzesełko to drewniany stołeczek, na którym analogicznie do Sauny siada się podczas sesji V-steamingu. Pod krzesełkiem umieszcza się garnek z parującym naparem ziołowym.

Yoni Krzesełku, podobnie jak Sauna ma otwór przez który para będzie przenikała do yoni, ale aby para nie rozpraszała się na boki podczas sesji V-steamingu należy okryć przestrzeń wokół krzesełka lub własne nogi prześcieradłem lub kocem.

Yoni Krzesełko można przechowywać na płasko jak również zabierać ze sobą w podróż – wystarczy odkręcić nogi i zapakować je do torby Nimfy Podróżniczki.

MINI KUCHENKA A YONI STEAMING

Napar ziołowy do sesji yoni steamingu można przygotować w kuchni, a następnie przenieść garnek z naparem do pomieszczenia, w którym będziemy steamować. Jeśli nasz plan steamingu zakłada krótkie sesje (10 minutowe), ilość pary nagromadzonej przy przygotowywaniu naparu powinna wystarczyć na cały rytuał. Jeśli parujemy dłużej (+30 minut) a napar znacząco przestygnie, musimy podgrzać napar i wygenerować więcej pary. W takich sytuacjach bardzo przydaje się mini kuchenka elektryczna.

Sauna jak i Krzesełko Yoni Rituals zostały zaprojektowane w taki sposób, by w razie potrzeby móc we wnętrzu umieścić mini kuchenkę elektryczną. Napar można wówczas przygotowywać bez konieczności wyjmowania i przenoszenia gorącego garnka wszędzie tam gdzie stoi Yoni Sauna i Krzesełko– w łazience, sypialni, kąciku do medytacji.