Chciałabyś spróbować yoni steaming ale nie wiesz od czego zacząć?

Przygotowałam dla Ciebie krótki tutorial, z którego dowiesz się jak zaaranżować sesję yoni steamingu w minimalistycznej wersji (bez Yoni Sauny / Yoni Krzesełka) oraz w wersji z Sauną lub Krzesełkiem.

WARIANT 1, MINIMALISTYCZNY

Co jest niezbędne do aranżacji sesji yoni steamingu (bez Yoni Sauny / Krzesełka)

 1. zioła i woda
 2. garnek i kuchenka, na której przygotujemy napar
 3. dwie poduszki pod kolana
 4. koc lub prześcieradło do okrycia

KROK 1

ZIOŁA, PODUSZKI, KOC …

Przygotuj wszystkie niezbędne akcesoria z listy – zioła, garnek, poduszki, koc lub prześcieradło.  Następnie wybierz miejsce gdzie będziesz steamować – najlepiej obok kanapy, łóżka, fotela lub krzesła – dla większego komfortu będziesz mogła oprzeć o nie ramiona podczas sesji.  Jeśli masz ochotę – zapal świecę.

KROK 2

PRZYGOTUJ NAPAR

Przygotuj napar zgodnie z instrukcją która znajduje się na opakowaniu ziół Yoni RITUALS (czas gotowania zależny jest od konkretnych ziół użytych w mieszance – niektóre zioła potrzebują dłuższej obróbki termicznej by uwolnić swoje terapuetyczne właściwości).

KROK 3

PRZENIEŚ NAPAR

Obie poduszki połóż na podłodze, podczas steamingu oprzesz na nich kolana – będzie Ci znacznie wygodniej niż gdybyś miała klęczeć bezpośrednio na podłodze. Garnek z naparem ziołowym umieść pomiędzy poduszkami. Garnek możesz dodatkowo owinąć mięsistym ręcznikiem – napar będzie wolniej stygł.

KROK 4

SPRAWDŹ UKŁAD

Uklęknij nad garnkiem i sprawdź czy jeśli oprzesz raniona na kanapie lub krześle to czy Twoja yoni będzie umiejscowiona bezpośrednio nad naparem? Jeśli nie, skoryguj pozycję. Pojedyncza sesja yoni stemingu trwa od 10 do +30 minut – warto zadbać o komfortową pozycję!

KROK 5

OWIŃ TALIĘ

Owiń talię kocem lub prześcieradłem, dzięki temu terapuetyczna para nie będzie rozpraszała się na boki, a kierowała się ku yoni. Jak już będziesz gotowa – zdejmij pokrywkę z garnka, ostrożnie odłóż ją na bok.

KROK 6

ZRELAKSUJ SIĘ

Przyjmij wygodną pozycję i zrelaksuj się. Pamiętaj by dopasować czas trwania sesji yoni steamingu do Twoich indywidualnych potrzeb i planu terapeutycznego. Zakończ sesję dokładnie o czasie, dla pewności ustaw alert w telefonie.

WARIANT 2

Co jest niezbędne do aranżacji sesji yoni steamingu, jeśli masz Yoni Saunę 

 1. zioła i woda
 2. garnek i kuchenka, na której przygotujemy napar
 3. opcjonalnie mini kuchenka elektryczna

Co jest niezbędne do aranżacji sesji yoni steamingu, jeśli masz Yoni Krzesełko

 1. zioła i woda
 2. garnek i kuchenka, na której przygotujemy napar
 3. koc lub prześcieradło do okrycia
 4. opcjonalnie mini kuchenka elektryczna

KROKI 1

Przygotuj wszystkie niezbędne akcesoria z listy – zioła, garnek i koc lub prześcieradło (jeśli steamujesz z Yoni Krzesełkiem). Ustaw Saunę / Krzesełko w miejscu, w którym masz ochotę przeprowadzić sesję. Jeśli masz ochotę – zapal świecę.

KROKI 2

Przygotuj napar zgodnie z instrukcją która znajduje się na opakowaniu ziół Yoni RITUALS (czas gotowania zależny jest od konkretnych ziół użytych w mieszance – niektóre zioła potrzebują dłuższej obróbki termicznej by uwolnić swoje terapuetyczne właściwości).

KROKI 3

Umieść garnek z naparem w Saunie / pod Krzesełkiem. Jeśli korzystasz z mini kuchenki elektrycznej możesz usatwić 

KROKI 4

YONI KRZESEŁKO

Usiądź na Yoni Saunie w ulubionej pozycji i zrelaksuj się. Pamiętaj by dopasować czas trwania sesji yoni steamingu do Twoich indywidualnych potrzeb i planu terapeutycznego. Zakończ sesję dokładnie o czasie – dla pewności ustaw delikatny alert w telefonie.

YONI SAUNA

Usiądż na Yoni Krzesełku, owiń talię kocem lub prześcieradłem, dzięki temu para nie będzie rozpraszała się na boki. Pamiętaj by dopasować czas trwania sesji yoni steamingu do Twoich indywidualnych potrzeb i planu terapeutycznego. Zakończ sesję dokładnie o czasie – dla pewności ustaw delikatny alert w telefonie.

autor: Margo Kido | Yoni RITUALS | © 2020

PS.

Jeśli temat Ciebie zaintrygował i masz pytania dotyczące yoni steamingu – napisz do mnie. Jeśli mój artykuł okazał się dla Ciebie przydatny i chcesz, aby zainspirował również inne Kobiety – podziel się linkiem do niego. Z góry Ci za to dziękuję!