Dowiedz się co zrobić by doświadczać regularnej i bezbolesnej miesiączki, nawet jeśli do tej pory pozostawało to w strefie Twoich marzeń

6 SEKRETÓW

odkryjesz jak przygotować się do miesiączki oraz co robić a czego unikać podczas jej trwania

CHECKLISTA

wprowadzisz wspierające nawyki, aby już zawsze doświadczać regularnych i bezbolesnych okresów

LISTY MOCY

w każdą Pełnię i Nów otrzymasz List Mocy, a w nim inspirujące umysł i odżywiające ciało receptury wellbeing

Idealna Miesiączka

A CO TO TAKIEGO?

 • Czułaś ją od zawsze, choć mogła być nieuświadomiona – więź z naturalnym satelitą naszej planety – Księżycem.

  Kobiece połączenie w Księżycem jest wyjątkowe. 

  Nasze przodkinie nie tylko zauważały to magiczne połączenie i wpływ faz księżyca na świat przyrody ale i celebrowały moment menstruacji jako czas wewnętrznego odrodzenia, oczyszczenia i odpoczynku. 

  Słowo „menstruacja” pochodzi od łacińskiego słowa mēnsis oznaczającego „miesiąc” i jest oczywiście powiązane z Księżycem, który od zawsze służył ludzkości do obliczania upływającego czasu (wspólne korzenie ma staroangielskie słowo „mona”, nordyckie „mani”, duńskie „maane”, gotyckie „mena”, czy greckie „mene”). Cykl księżycowy trwa ok 29 dni, czyli tyle ile kobiecy cykl menstruacyjny. Kobiety obserwując Księżyc wiedziały kiedy spodziewać się miesiączki jak i mniej więcej kiedy będą owulować.

  Przez ostatnie stulecia, niestety również w wyniku sprowadzenia menstruacji do tematów tabu, zapominałyśmy tym, że cykl miesiączkowy składa się nie tylko z czasu „krwawienia” i „niekrwawienia”.

  Tak jak Księżyc przechodzi dzień po dniu od nowiu przez pierwszą kwadrę, pełnię, trzecią kwadrę aż do kolejnego nowiu, tak nasze ciało i umysł podróżuje od menstruacji przez fazę folikularną, owulację, fazę lutealną aż do kolejnej menstruacji. W czasie tej podróży każdy dzień jest inny i przynosi różne doświadczenia.

  Warto to obserwować i dokumentować!

  A po co?

  By uważniej i świadomiej żyć <3

 

“Idealna Miesiączka” brzmi niesamowicie prawda?

Ale czy to w ogóle możliwe? Miesiączkować “idealnie”?  Jeśli nie w każdym cyklu, to chociaż raz na jakiś czas? Taka chwila wytchnienia od tej “bolesnej kobiecości”?

Tak. To możliwe!

Napisałam dla Ciebie EBOOK, z którego dowiesz się co zrobić byś o swojej miesiączne mogła z zachwytem powiedzieć jest IDEALNA

 

☟☟☟

STWORZYŁAM TE MOON MANDALE DLA CIEBIE

POZNAJMY SIĘ

Witaj Kochana,

Nazywam się Margo Kido, jestem certyfikowanym doradcą V-steamingu, edukatorką, konsultantką i sercem Yoni RITUALS. Pomagam kobietom zrozumieć ich cykle menstruacyjne, znaleźć jasną przyczynę niepokojących je objawów, wspieram w transformujących momentach ich kobiecej ścieżki – kiedy miesiączkują, kiedy próbują zajść w ciążę, podczas porodu i w delikatnym czasie połogu, w powrocie do miesiączki i w pożegnaniu z miesiączką.

Pragnę odczarować menstruację i pokazać w jaki sposób każda z nas może czerpać z potencjału swojej cykliczności, a także jak celebrować ten czas i wykorzystywać jego moc.

Oddaję w Twoje ręce dwie MOON MANDALE – Cosmic i Florę. Poczekaj na pierwszy dzień miesiączki i wyrusz w piękną podróż z Księżycem i własną cyklicznością.

Życzę Ci pięknych odkryć!

Margo Kido

☽ ◯ ☾