Wspierające Rytuały dla świadomych Kobiet

Jeśli …

medycyna naturalna jest bliska Twojemu sercu i pragniesz zadbać o własne zdrowie

chciałabyś w prosty i bezpieczny sposób korzystać z terapeutycznej mocy ziół

chciałabyś zaprosić do swojego życia wspierające, Kobiece Rytuały 

… jesteś we właściwym miejscu.

Yoni Steaming

Yoni steaming, nazywany również V-steamingiem jest holistyczną praktyką zdrowotną, w której pozwalamy by otulająca moc ciepłej, ziołowej pary przeniknęła przez pochwę wgłąb łona.

Podobnie jak ziołowe nasiadówki yoni steaming od wieków towarzyszy kobietom na każdym etapie ich życia. W zależności od kontynentu, kultury i lokalnej tradycji kobiety korzystały z mocy V-steamingu do regulacji cykli menstruacyjnych, jako remedium w bolesnych stanach przed i w trakcie miesiączki, do uwalniania przewlekłych infekcji intymnych, do wsparcia płodności, w czasie porodu, w połogu oraz menopauzy.

Yoni steaming głęboko relaksuje i pomaga z uważnością zatroszczyć się o ciało. To piękny, pełen miłości do siebie i swojego łona rytuał.

Więcej o Yoni Steamingu, dowiesz się tu …

Yoni RITUALS to wspierająca przestrzeń, zioła i piękne przedmioty do praktyki yoni steam.

Sercem Yoni RITUALS jest Margo Kido, certyfikowany doradca V-steamingu i edukatorka specjalizująca się w naturalnej ginekologii.

Margo pomaga kobietom zrozumieć ich cykle menstruacyjne, znaleźć jasną przyczynę niepokojących je objawów, wspiera w transformujących momentach ich kobiecej ścieżki – kiedy miesiączkują, kiedy próbują zajść w ciążę, podczas porodu i w delikatnym czasie połogu, w powrocie do miesiączki i w pożegnaniu z miesiączką.

Dla Yoni RITUALS Margo zrecepturowała 7 wyjątkowych mieszanek Ziół Yoni Steam, zaprojektowała Yoni Saunę i Yoni Krzesełkon oraz Torbę Podróżniczkę dla yoni terapeutek, doul i położych, a także udziela indywidualnych Konsultacji 1:1.

Więcej o Margo dowiesz tu …