The power and ways are given to us to be passed on to others
– Fools Crow, Ceremonial Chief, Teton Sioux

Yoni steaming, nazywany również V-steamingiem jest holistyczną praktyką zdrowotną, w której pozwalamy by otulająca moc ciepłej, ziołowej pary przeniknęła przez pochwę wgłąb łona.

Podobnie jak ziołowe nasiadówki Yoni steaming od wieków towarzyszy kobietom na każdym etapie ich życia. W zależności od kontynentu, kultury i lokalnej tradycji kobiety korzystały z mocy v-steamingu do regulacji cykli menstruacyjnych, jako remedium w bolesnych stanach przed i w trakcie miesiączki, do uwalniania przewlekłych infekcji intymnych, do wsparcia płodności, w czasie porodu, w połogu oraz menopauzy.

Yoni Steaming głęboko relaksuje i pomaga z uważnością zatroszczyć się o swoje ciało. To piękny, pełen miłości do siebie i swojego łona rytuał.

 

ZIOŁA

Mieszanki Yoni Rituals różnią się od siebie składem i intencją. Dobierz zioła, które odpowiedzą na Twoje aktualne potrzeby.

 

KONSULTACJE

Jeśli nie wiesz jakie zioła wybrać, jak długo i z jaką częstotliwością praktykować – skorzystaj ze wsparcia certyfikowanego doradcy V-steamingu

 

YONI SAUNA

By Twoja praktyka V-steamingu była wygodna – zaprojektowaliśmy Yoni Saunę – drewniany kubik, w którym umieszcza się parujące zioła.

SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI

Yoni steaming pomógł mi w uregulowaniu cyklu. Przez całe życie moje miesiączki pojawiały się co 25-27 dni. Nigdy nie byłam pewna kiedy miesiączka mnie zaskoczy. Parowałam według opracowanego na moje potrzeby planu. Cykl wydłużył się do 28 dni w przeciągu 4 miesięcy, miesiączki są mniej bolesne. Sam rytuał jest bardzo przyjemny.

A N N A

SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI

Zmagałam się z bardzo trudnymi miesiączkami. PMS, obfite krwawienia trwające około tygodnia. Terapia Yoni ziołami bardzo mi pomogła. Udało się zminimalizować napięcie przedmiesiączkowe i intensywność krwawień. Miesiączka skróciła się do 5 dni i jest praktycznie bezbolesna. Steamuje według planu ułożonego dla mnie na indywidualnej konsultacji. Polecam każdej kobiecie.

M O N I K A

INSTAGRAM