YONI steaming

sięgnij po terapeutyczną moc ziół

V-steam BLOGSKLEP

Yoni / योनि / jest źródłem i początkiem wszystkiego co istnieje. Yoni wywodzi się z sanskrytu oznacza żeńskie organy płciowe.

Yoni steaming, nazywany również V-steamingiem jest holistyczną praktyką zdrowotną, w której pozwalamy by otulająca moc ciepłej, ziołowej pary przeniknęła przez pochwę wgłąb łona.

Podobnie jak ziołowe nasiadówki Yoni steaming od wieków towarzyszy kobietom na każdym etapie ich życia. W zależności od kontynentu, kultury i lokalnej tradycji kobiety korzystały z mocy v-steamingu do regulacji cykli menstruacyjnych, jako remedium w bolesnych stanach przed i w trakcie miesiączki, do uwalniania przewlekłych infekcji intymnych, do wsparcia płodności, w czasie porodu, w połogu oraz menopauzy.

Yoni Steaming głęboko relaksuje i pomaga z uważnością zatroszczyć się o swoje ciało. To piękny, pełen miłości do siebie i swojego łona rytuał.

YONI RITUALS

ZDROWIE I MOC YONI

zioła do yoni steamingu

Mieszanki Yoni Rituals różnią się od siebie składem i intencją. Dobierz zioła, które odpowiedzą na Twoje aktualne potrzeby. 

KONSULTACJE 1:1

Jeśli nie wiesz jakie zioła wybrać, jak długo i z jaką częstotliwością praktykować – skorzystaj ze wsparcia certyfikowanego doradcy V-steamingu.

YONI SAUNA

By Twoja praktyka V-steamingu była wygodna – zaprojektowaliśmy Yoni Saunę – drewniany kubik, w którym umieszcza się parujące zioła. 

ZALETY I MOŻLIWOŚCI

V-steaming w połączeniu z odpowiednio dobranymi ziołami pomaga kobietom uskarżającym się na:

BOLESNE MIESIĄCZKI

MIĘŚNIAKI, CYSTY ORAZ PCOS

ENDOMETRIOZĘ

NAWRACAJĄCE INFEKCJE INTYMNE

SUCHOŚĆ I TKLIWOŚĆ

Dzięki regularnej praktyce V-steaming wspiera: 

OPTYMALNĄ DŁUGOŚĆ CYKLU (28-29 DNI)

SEKSUALNOŚĆ I LIBIDO

KOBIETY PRAGNĄCE ZAJŚĆ W CIĄŻĘ

KOBIETY W POŁOGU

ŁAGODNE PRZECHODZENIE OKRESU PRZEKWITANIA

DZIELĘ SIĘ WIEDZĄ

MAM NA IMIĘ MARGO. DBAM O ZDROWIE HOLISTYCZNIE

VAGINAL STEAMING

Jestem certyfikowanym doradcą V-steamingu – kobiecych terapii ziołowych. Specjalizuję się w analizie cykli menstruacyjnych, recepturowaniu mieszanek ziołowych i opracowywaniu indywidualnych planów terapeutycznych. Wspieram kobiety zarówno w profilaktyce jak i powrocie do zdrowia.

AROMATERAPIA

Jestem certyfikowanym aromaterapeutą, aktywnym członkiem dwóch międzynarodowych stowarzyszeń – Alliance of International Aromatherapists i National Association for Holistic Aromatherapy (Professional Member, level 2) oraz Polskiego Towarzystwa Aromaterapii.  Choć odbyłam już ponad 760 godzin profesjonalnych szkoleń akredytowanych przez AIA i NAHA, zdaję sobie sprawę, że aromaterapia wciąż skrywa przede mną wiele fascynujących tajemnic. Świadomość tego uskrzydla mnie i motywuje do pogłębiania wiedzy każdego dnia. 

TMC I AKUPUNKTURA

W utrzymaniu dobrego zdrowia wykorzystuję nie tylko zioła. Praktykuję moksoterapię, aurikuloterapię (akupunkturę ucha), stawiam bańki. Efekty jakie osiągnęłam dzięki wsparciu naturalnych terapii zainspirowały mnie do zintegrowania i dalszej nauki. Obecnie studiuję medycynę chińską i klasyczną akupunkturę.

PRYWATNIE

Jestem mamą 11 letniej Mai, 9 letniej Diany i kilkumiesięcznej Julii, które są moją inspiracją i cudownym kompanem w odkrywaniu piękna natury.

INSTAGRAM

@YONI.RITUALS

YONI STEAMING FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CO TO JEST YONI STEAMING

Termin „aromaterapia” często używany jest w kontekście „terapii zapachem”. Jednak w prawdziwej aromaterapii nie chodzi tylko o przyjemny zapach. „Pachnące” parafinowe świece czy odświeżacze powietrza aromatyzowane syntetycznym zapachem nie mają nic wspólnego z aromaterapią.

Czym jest więc prawdziwa aromaterapia?

Aromaterapia jest praktyką, która wykorzystuje konkretne składniki (komponenty chemiczne), naturalnie występujące w olejku eterycznym danej rośliny w celach terapeutycznych.

PRZYKŁADOWY CENNIK

bukiet ślubny – od x00 zł* wianek ślubny – od x0 zł* butonierka – od x0 zł* stylizacja stołów weselnych – od xx0 zł* * ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju wykorzystanych kwiatów

KONTAKT pełen otwartości na Twoje potrzeby  

Napisz do mnie jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze ziołowych mieszanek lub planu yoni steamingu. Chętnie poznam Twoje potrzeby, a następnie przygotuję niezobowiązującą propozycję wsparcia w wybranym przez Ciebie aspekcie.

MARGO KIDO | YONI RITUALS

Dbam o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będę ja, tj. Margo Kido, ul. Ajschylosa 15, 60461 Poznań, NIP: 9720855501. Podane dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności dot. kontaktów indywidualnych.